Publisher is the useful and powerful WordPress Newspaper , Magazine and Blog theme with great attention to details, incredible features...
Browsing Category

Latest

AlbPetrol: Ankand për shitjen e naftës bruto

Albpetrol ka njoftuar hapjen e një ankandi për shitjen e naftës bruto. Ankandi do të zhvillohet në datën 6 shkurt dhe në ankand do hidhen 31,000 ton naftë. Njoftimi i plotë i Albpetrol: 1. Autoriteti Shitës: Albpetrol Sha Patos, Rruga…

Paaftësia e drejtueses së re të Albpetrol

PD reagoi dje përmes ish deputetit Luan Baçi, lidhnur me situatën në kompaninë Albpetrol. “Rreth 1 vit më parë, Partia Demokratike denoncoi keqmenaxhimin e kompanisë shtetërore të naftës, Albpetrol dhe të reformës politike në këtë kompani,…

Çmimi i gazit “djeg” tregun

Prej më pak se një jave në tregun e brendshëm është vënë re një rritje prej 10 lekë e çmimit të gazit të lëngshëm për përdorimin e automjeteve dhe përdorim familjar, teksa në bursat ndërkombëtare në kontratat e së ardhmes (futures) si çmimi…

Gëzuar Festat e Vitit të Ri

Portali i Energjisë i uron të gjithë ndjekësve, Gëzur Festën e Vitit të Ri! energjia.al do të rikthehet të hënën, datë 6 janar 2020. energjia.al 28.12.2019

Editorial: Kompania me e mire per 2019!

energjia.al vazhdon traditen e zhvillimit te sondazhit per kompanine me te mire te vitit ne sektorin e energjise. Te interesuarit kane mundesi te zgjedhin kompanine me te mire per vitin 2019, duke u bazuar ne vleresimin e tyre persa i…