Publisher is the useful and powerful WordPress Newspaper , Magazine and Blog theme with great attention to details, incredible features...
Browsing Category

Rajoni

​Pesë punëtorë të KEK-ut me COVID-19

Pas testeve të bëra për COVID-19 kanë rezultuar pozitivë edhe pesë punëtorë të Korporatës Energjetike të Kosovës. Lajmi është bërë i ditur nga vetë KEK-u, sipas së cilës tash do të fillojë gjurmimi i kontakteve dhe do të dërgohen…