Publisher is the useful and powerful WordPress Newspaper , Magazine and Blog theme with great attention to details, incredible features...

Shpërthen bombola e gazit në Vlorë, plagoset çifti

Një çift është plagosur në Vlorë si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi në fshatin Panaja.

Si pasojë e flakëve të shkaktuara nga bombola e gazit kanë pësuar djegie çifti L.S. 62 vjeç dhe bashkëshortja e tij M.S. 49 vjeçe.

Gruaja ndodhet në spitalin e Vlorës, ndërsa bashkëshorti u transportua në Tiranë për ndihmë më të specializuar mjekësore për shkak të shkallës më të rëndë të djegies.

 

Shqiptarja.com  14.06.2020