Publisher is the useful and powerful WordPress Newspaper , Magazine and Blog theme with great attention to details, incredible features...

Tentoi të riparonte pompën, ndërron jetë 43 vjeçari

Një 43-vjeçar me iniciale E.K ka humbur jetën pasi gjatë tentativës për të rregulluar pompën e ujit ka rënë në kontakt me energjinë elektrike.

Ngjarja ka ndodhur në orën 11:38 të mesditës së sotme në rrugën “Brigada VIII” në kryeqytet.

Policia raporton se grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shqiptarja.com  15.08.2019