Publisher is the useful and powerful WordPress Newspaper , Magazine and Blog theme with great attention to details, incredible features...

Aksident në minierën e Bulqizës, një viktimë dhe një i plagosur

Një i vdekur dhe një i plagosur rëndë në Bulqizë, pas një incidenti në minierë.

Ngjarja ka ndodhur në Tërnovë të fshatit Zerqan.

Sipas policisë, nga të dhënat paraprake, incidenti është shkaktuar nga gazrat e prodhuara nga plasjet e dinamitit në galeri.

Top Channel, 24.04.2019