Publisher is the useful and powerful WordPress Newspaper , Magazine and Blog theme with great attention to details, incredible features...

Bien çmimet e naftës

Çmimet e naftës shënuan rënie mëngjesin e kësaj të enjteje.

Kështu, treguesit referencë për naftën e papërpunuar europiane, Brent, ranë me 60 cent dhe u tregtuan me 52.83 dollarë amerikanë për fuçi.

Ndërsa treguesit referencë për naftën e papërpunuar amerikane, WTI, ranë me 55 cent dhe u tregtuan me 48.18 dollarë amerikanë për fuçi.

Indeksi i çmimit të arit avancoi me 0.5 për qind, dhe u tregtua me 1,648.92 dollarë amerikanë për onz.

Monitor, 27.02.2020