Publisher is the useful and powerful WordPress Newspaper , Magazine and Blog theme with great attention to details, incredible features...
Browsing Tag

dhunë

Bulqizë, maskat dhunojnë punonjësit e HEC-it

Shtatë persona të armatosur dhe me maska kanë ushtruar dhunë fizike ndaj 6 punonjësve të HEC-it të Valikardhës në Bulqizë. Report Tv mëson se ngjarja e rëndë është shënuar pasditen e kësaj të marte, ndërsa policia e Bulqizës është nisur…

Ksamil, ushtrohet dhunë mbi elektriçistët

Dy elektricistë të OSHEE Gjirokastër janë rrahur barbarisht me shkop bejsbolli nga dy pronarë të një lokali në një nga ishujt, pasi tentuan që të ndërprisnin lidhjet e paligjshme të energjisë elektrike. Elektricistët e dhunuar janë Qani…

Nuk paguante energjinë, dhunon zyrat e OSHEE

Nuk paguan dritat prej 2008-s, dhunon zyrat e OSHEE-së Ngjarja ka ndodhur para disa ditësh në Koplik të Shkodrës, me autor L.F, abonent i Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE), dhe është rasti tipik i…

Tenton grabitjen me dhunë, plumba në një pikë karburanti

Një 19 vjeçar nga fshati Bugjon i Pukës dhe me banim në Shkodër është vënë në prangat e policisë, pasi tentoi të vidhte me dhunë nën kërcënimin e armës së zjarrit në një pikë karburanti.Mhill Gjergji i dënuar edhe më parë për vjedhje u…