Publisher is the useful and powerful WordPress Newspaper , Magazine and Blog theme with great attention to details, incredible features...
Browsing Tag

plagos

Plagoset një punëtor turk i TAP

Një kamion tip “Benz” është përplasur me një fuoristradë në aksin rrugor Pogradec-Korçë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:50 ku kamioni me targë AA267OJ dhe foristrada me targë AA 898 PM u përplasën dhe për pasojë është dëmtuar një…

Kukës, hyn me armë në barin e karburantit, plagos 3 person

Një person ka hyrë në barin e një pike karburanti në qytetin e Kukësit dhe ka qëlluar me armë duke plagosur pronarin si dhe dy shokë të tij të cilët po pinin kafe. Ngjarja ndodhi një orë pas mesnatës së të enjtes. Sipas policisë të…