Publisher is the useful and powerful WordPress Newspaper , Magazine and Blog theme with great attention to details, incredible features...
Browsing Tag

përfaqësues

Ministri Gjiknuri takon tregtarët e karburanteve

Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri shoqëruar nga drejtuesit e Autoritetit Rrugor Shqiptar dhe Inspektoratit Qendror Teknik e Industrial zhvilluan një takim me përfaqësuesit kryesorë të operatorëve të tregtimit të…

Takimi me përfaqësinë e grevistëve të Zharrëzës

Minutat e takimit të mbajtur në datën 25.02.2017 Në datën 25.02.2017, në ambientet e Ministrisë së Energjisë dhe Industrisë, Zv.Kryeministri z. Niko Peleshi sëbashku me zv.ministrin e Energjisë z. Ilir Bejtja dhe kreun e Emergjencave…

MEI: Takim me përfaqësues të grevistëve të Zharrëzës

Në kuadër të transparencës ndaj medias dhe opinionit publik, Ministria e Energjisë dhe Industrisë informon sa vijon lidhur me zhvillimet më të fundit referuar çështjes së protestës dhe grevës së banorëve të fshatit Zharrëz. Me datë…

Nishani takon përfaqësuesit e TAP

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bujar Nishani priti në një takim zotin Kjetil Tungland, Drejtori aktual Menaxhues i Projektit TAP AG dhe zotin Ian Bradshaw, Drejtori i ri Menaxhues i Projektit TAP AG. Presidenti vlerësoi punën e kryer…

Zv.Ministrja e Mjedisit priti përfaqësues të TAP

Zv. Ministrja e Mjedisit, znj. Djana Bejko, priti në një takim pune, Z. Daniele Bianchi, Menaxher i Aseteve të TAP, znj. Kelly Goddbard, Drejtore e politikave sociale dhe z. Izet Loloci, përfaqësues i projektit TAP, pjesë e Kompanisë…