Publisher is the useful and powerful WordPress Newspaper , Magazine and Blog theme with great attention to details, incredible features...
Browsing Tag

maska

Bulqizë, maskat dhunojnë punonjësit e HEC-it

Shtatë persona të armatosur dhe me maska kanë ushtruar dhunë fizike ndaj 6 punonjësve të HEC-it të Valikardhës në Bulqizë. Report Tv mëson se ngjarja e rëndë është shënuar pasditen e kësaj të marte, ndërsa policia e Bulqizës është nisur…

Maskat grabisin një pikë karburanti në Korçë

Një pikë karburanti është grabitur rreth orës 01:00 në aksin Korçë-Kapshtisë në afërsi të fshatit Dishnicë. Tre persona të maskuar dhe të armatosur kanë vjedhur në ambientet e brendshme të një pike karburanti një sasi parash. Tre…

Krujë, maskat grabisin karburantin

Tre persona të maskuar dhe të armatosur kanë grabitur një karburant në hyrje të Krujës. Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 01:00 të mëngjesit. Njëri i pajisur me automatik ndërsa dy të tjerët me pistoleta kanë qëlluar në drejtim të zyrës…

Rrëshen, dy persona vrasin punonjësin e OSHEE

Dy persona të maskuar kanë qëlluar sot për vdekje një punonjës të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, Saimir Jakun ndërkohë që një tjetër person ka mbetur i plagosur. Burime pranë vendit të ngjarjes bëjnë të ditur se Jaku…

Burrel, grabitet pika e karburantit

Një pikë karburanti në mes të qytetit të Burrelit është bërë objekt i një sulmi të maskave, mesanatën e së shtunës duke u gdhirë e diela. Raportohet se dy persona të maskuar dhe të armatosur rreth orës 02:00 pas mesnatë kanë mësyrë pikën e…

Berat, grabitet pika e karburantit

Një pikë karburanti në fshatin Dumas të Beratit është bërë objekt i një grabitjeje të armatosur. Tre persona të maskuar dhe të armatosur kanë mësyrë karburantin që ndodhet buzë rrugës Kuçovë-Berat, ndërsa në të ndodhej vetëm një punonjës.…