Publisher is the useful and powerful WordPress Newspaper , Magazine and Blog theme with great attention to details, incredible features...
CMIMET- NAFTA
  • Data:2018-01-27
  • Diezel 10 ppm: 173 lek/litër
  • Benzine 95 Oktan: 174 lek/litër
  • LPG Makina: 70 lek/litër

Arkiva e Cmimeve

News

Dy të arrestuar për kërcënimin ndaj drejtorit të KEK

Dy persona janë arrestuar lidhur me kërcënimin që i është bërë drejtorit të KEK-ut, Njazi Thaçi. “Po mund të ju konfirmoj se dy persona janë arrestuar, për momentin janë në intervistim. Pastaj i takon prokurorit të rastit të vendos për…

Media italiane reportazh mbi TAP dhe Shqipërinë

“78 vite më parë. Ishte nëntori i vitit 1940: djemtë nga Parma, ngecën midis baltës në kufirin midis Shqipërisë dhe Greqisë. Grekët qëllonin me breshëri mbi italianët”, kështu nis shkrimi që tabloidi italian “Ilsole24ore”  i ka kushtuar…

Paralajmërimi i OPEC ul kërkesën për naftë

Anëtarët e Organizatës së Vendeve Eksportuese të Naftës (OPEC) dhe disa vende aleate joanëtare, gjatë takimit të OPEC-ut në Vjenë kanë vendosur të reduktojnë prodhimin ditor të naftës për të balancuar tregun botëror të naftës. OPEC-u…
Gazeta Ditore

Rregjistrohuni per te marre gazeten

MË TË LEXUARAT E JAVËS

Konferenca

Energjia

Nëntoka

Mjedisi

Çlirimi i gazeve arrin nivelin më të lartë

Sipas një raporti të ri, çlirimi i gazeve që ngrohin planetin tonë, do të arrijë këtë vit, nivelin më të lartë që ka patur ndonjëherë. Këto shifra janë treguesi më i fundit, se sa larg arritjes së objektivit të caktuar në Paris në vitin…

Ballkani goditet nga një smog toksik

Dimri është afër dhe qymyri po digjet, duke mbuluar kështu Ballkanin në një smog toksik si dhe duke i kthyer qytetet e saj në disa nga më të ndoturit në planet. Ndërsa qindra vende u mblodhën në takimin e klimës COP24 në Poloni gjatë kësaj…