Publisher is the useful and powerful WordPress Newspaper , Magazine and Blog theme with great attention to details, incredible features...

Rriten çmimet e naftës

Indeksi i çmimit të arit shënoi rritje mëngjesin e kësaj të premteje dhe u tregtua me 1,200.67 dollarë amerikanë për onz.

Treguesit referencë për naftën e papërpunuar europiane, Brent, u rritën me 4 cent dhe u tregtuan me 76.54 dollarë amerikanë për fuçi.

Treguesit referencë për naftën e papërpunuar amerikane, WTI, u rritën me 13 cent dhe u tregtaun me 67.90 dollarë amerikanë për fuçi.

Revista Monitor,  07.09.2018